Hizmet Yaklaşımımız // Kalitenin Aydınlattığı Yolda Yürümek

Gümrük müşavirliği alanında ISO 9001 kalite belgesi alan ilk firma olan A&C, müşterilerinin gümrükleme hizmetlerini hızlı, güvenli ve müşteri odaklı bir şekilde gerçekleştirir. Gümrükleme öncesi hizmetlerden gümrükten mal çıkarmaya kadar ithalatın her aşamasında en iyiyi sunmaya özen gösterir.

Kendi özel kuryeleriyle evrak alışverişlerini çok seri bir biçimde gerçekleştiren A&C, işlemlerinde günlük sonuçlar alır. Öngörülü davranarak müşteri için doğabilecek sorunları daha başlangıç aşamasında çözen A&C, gereksiz zaman kayıplarını önler.

Kalite Sistemimizin Köşe Taşları

A. Müşteri:
“Nitelikli müşteri, nitelikli hizmet”
Nitelikli hizmetin öteki ayağında beklentileri yüksek nitelikli müşteri vardır. Bu anlayışla A&C hizmet vereceği kurumların, kendi alanlarında öncü kurumlar olmalarına, büyüklükleri itibariyle ekonomiye yön veren ölçeğe sahip olmalarına, faaliyetlerinde programlı ve titiz olmalarına özen göstermektedir.

B. Sektör:
“Her yerde değil, olması gereken yerde!”
A&C hizmet için öncelikle düzenliliğin hâkim olduğu, kayıt sisteminin titizlikle uygulandığı mevzuatın yerleşik olduğu, kontrol edilemeyen değişkenlerin en az olduğu sektörleri seçmeye özen göstermektedir. Bu bakımdan A&C Finansal Kiralama, Otomotiv, Bilişim Teknolojileri ve Tahıl – Hububat sektörlerini öncelikli ve başlıca faaliyet alanı olarak tayin etmiştir.

C. Personel:
“Eleman değil, uzman!”
A&C’ de her alanda hizmet verecek personel, meslek ve mevzuat bilgisi ile beceri düzeyi yüksek, sektörün en nitelikli uzmanlarından oluşmaktadır.

D. Sistem:
“Hızlı ve güvenli bilgi ağı!”
Her tür dosya, belge ve bilgilerin her an ulaşılabilir olması yapılan iş bakımından büyük önem taşımaktadır. Bu bakımdan A&C’ de bu bilgiler, kâğıt ve bilgisayar ortamında ayrı ayrı korunmakta; sürat ve güven sağlayan bir yazılım sistemi içinde değerlendirilmektedir. Ayrıca internet şubesi yoluyla müşterilerin işlemlerini internet üzerinden takip etmelerine de imkân sağlanmaktadır.

E. Mevzuat:
“Güncel ve doğru çözümler!”
Danışmanlık birimi tarafından gümrük mevzuatı yakından takip edilmekte, müşteriler uyum için en kısa zamanda bilgilendirilmekte, işlemler güncel ve en doğru bilgilerle çözüme kavuşturulmaktadır.

© 1995 - 2008 A&C GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LİMİTED ŞİRKETİ ana sayfa kurumsal yapı hizmet yaklaşımımız sektörlerimiz şubelerimiz insan kaynakları görüşleriniz iletişim
 Edit Interactive